Sitemizi beğendiniz mi?


Evet 14 Kişi
% 82,35
Hayır 3 Kişi
% 17,64
  • Cumartesi 23.3 ° / 10.4 ° Bulutlar
  • Pazar 22.8 ° / 10.7 ° Bulutlar
  • Pazartesi 20.1 ° / 6.8 ° Dağınık bulutlar

İyi Parti İl Başkanı Mısırlıoğlu’dan Ramazan Bayramı mesajı

İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Siyaset 2.05.2022 04:10:00 0

Mısırlıoğlu mesajında: “Bayramlar, dini ve milli duyguların perçinleştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı, milletleri var eden milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği önemli günlerdir.

Zor günleri birlik ve beraberlikle aşacağız. İhtiyaç sahiplerine yardım eden, onların dertleriyle dertlenen, yetimleri güldüren herkesten Allah razı olsun. Biz İyiler olarak yardımlaşmanın ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığını gördük, hissettik, hissettirdik. Bu dayanışmayı bayramda da sürdürmeli Ramazan Bayramı’nda akrabalarımızı, eşimizi, dostumuzu hastalarımızı ve bizlerden ziyaret bekleyenleri giderek, arayarak hâl hatır sormalı gönüllerde olduklarını hatırlayıp hatırlatmalıyız.

Bu anlamlı bayramın Afyonkarahisar halkı için, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm hemşerilerimin ve İslam Âlemi’nin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum” ifadelerine yer verdi.