Sitemizi beğendiniz mi?


Evet 14 Kişi
% 82,35
Hayır 3 Kişi
% 17,64
  • Cumartesi 23.3 ° / 10.4 ° Bulutlar
  • Pazar 22.8 ° / 10.7 ° Bulutlar
  • Pazartesi 20.1 ° / 6.8 ° Dağınık bulutlar

Minik öğrenciler büyük beğeni topladı

Afyonkarahisar Kendin Yap Atölyesi 2021-2022 eğitim öğretim yılı 1. dönem eğitimlerine katılan öğrencilere katılım belgesi töreni düzenlendi.
Eğitim 10.02.2022 23:06:00 0

YENEP kapsamında, Zafer Kalkınma Ajansının desteğiyle Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kurulan Afyonkarahisar Kendin Yap Atölyesinin 09.02.2022 tarihinde Afyon Belediye Şehir Tiyatrosunda Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’ın katılımı ile gerçekleştirdiği programda atölye öğrencilerinin hazırlandığı “Teknolojik Hayat” adlı tiyatro oyunu da sahnelendi.

Metin Yalçın konuşmasında “Saygıdeğer velilerimiz, sizlerden emanet olarak aldığımız değerli evlatlarınızı; tüm çalışma arkadaşlarım ile birlikte özgüveni yüksek, ne istediğini bilen, hedefleri için cesaretle hareket eden bilgili, görgülü, ülkesini ve insanları seven bireyler olarak, sizlere tekrar takdim etmekten dolayı büyük mutluluk ve heyecan duyuyorum” dedi.

Kendin Yap Atölyesi Proje Koordinatörü Nursefa Keskin de atölye çalışmaları hakkında bilgi verip atölyenin amacının her çocuğun kendi hayatına dokunup kendi hikayesini yazmasına fırsat oluşturmak olduğunu belirterek bundan sonraki süreçte de çocukların hayatlarına dokunmak ve onların çağın hızına yetişebilmelerini sağlamak amacıyla her daim yenilikçi yaklaşımlar sergileyeceklerini söyledi.

Törende Kendin Yap Atölyesinde eğitim alan öğrencilere katılım belgesi, tiyatro hazırlayan öğrencilere de teşekkür belgeleri Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN, Milli Eğitim Şube Müdürü Murat DİKTAŞ ve Proje Koordinatörü Nursefa KESKİN tarafında verildi.

Kendin Yap Atölyesi tarafından hazırlanan KENYAP dergisi ve atölyenin el tasarım istasyonu tarafından hazırlanan sabun ve mumlar da sergilendi.

Törene gösterilen ilgiden dolayı memnun olduğunu söyleyen Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN çalışmaların devam edeceğini belirtti.