Gençlik Spor İl Müdürü Kasapoğlu’ndan Başkan Çöl’e ziyaret

Basın bayramı kapsamında yerel medya Sandıklı’da buluştu

Emirdağ Gurbetçi Festivali tüm hızıyla devam ediyor

Başkan Bozkurt'tan Kurban Bayramı mesajı

Başkan Sarı’dan Kurban Bayramı mesajı

Başkan Aldırmaz’dan Kurban Bayramı mesajı

Başkan Koyuncu’dan Kurban Bayramı mesajı

Başkan Atlı Kurban Bayramı kutlama mesajı

Sandıklı’ya Mobil Atık Getirme Merkezleri kuruldu

Dazkırı’da altyapı ve üst çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

 • BIST 100

  2.864%-0,15
 • DOLAR

  17,9595% 0,12
 • EURO

  18,4190% -0,61
 • GRAM ALTIN

  1.034,8% 0,20
 • Ç. ALTIN

  1707,42% 0,20

Tarihi eser kaçakçılarına jandarmadan suçüstü

Ak Parti Afyonkarahisar’a genç ve çalışkan il koordinatörü

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’den İnternet Medya Birliği ve AFİHAD’a ziyaret

Motokros Şampiyonası’nda 100. yılda büyük coşku

LGS sınavına girecek öğrenciler dikkat!

DEAŞ Terör Örgütü üyesi Afyon’da yakalandı

Suç makinası 6 kişi yakalandı

Afyon Emniyeti kaçakçılığa geçit vermedi

Afyonkarahisar’ın ilk kadın valisi atandı

Cengiz Üstün ipi göğüsledi


İsmail Ögeday


Sezar'ın hakkı Sezar'a

Afyonkarahisar’a Vali Olarak atandığı günden bu yana elinden geleni yapan sayın Valimiz Gökmen Çiçek, durdurak bilmeden ilk geldiği gün gibi arı gibi çalışıyor.


Buna rağmen sayın valimiz maalesef farklı gruplar ve farklı görüşler tarafından sırf muhalefet olsun diye eleştirilere maruz kalıyor. Tüm samimiyetimle söylüyorum bu memlekette en son yazı yazılacak, yada eleştirilecek biri varsa o da Sayın Valimiz Gökmen Çiçek. Neden mi? Nedenine gelince geldiği günden bu yana Afyonkarahisar için atılması gereken ne kadar adım varsa, yapılması gereken ne kadar iş varsa sayın Valimiz gerek birebir görüşmeleri ile gerekse bulunduğu yerden telefonla da olsa işi çözüyor.

Yani sizin anlayacağınız tam bir çözüm adamı desek yerinde olur. Tüm bunlara rağmen biraz önce dedim ya, sırf birileri muhalefet yapmak adına çeşitli yollardan eleştiri yaptığını zannederek, verip veriştirme peşine düşmüş. Çok üzücü maalesef, Yaklaşık 3 gündür ilimizi bırakın ülkemizin hemen hemen her bölgesinde yoğun kar yağışına maruz kalıyoruz. Bu durum aynı şekilde ilimizde de söz konusu. Sayın valimiz meteorolojinin  hava muhalefeti konusunda yaptığı açıklamayla birlikte Sayın Valimiz tüm ekipleri teyakkuza geçirerek, özellikle kar mücadelesi konusunda Kriz masası oluşturarak, gerek AFAD ekipleri Gerek Karayollarıo Ekipleri, Köy Hizmetleri, Özel İdare, Kaymakamlıklar, ve Afyon Belediyesi yetkilileri ile sürekli irtibat halinde olarak, Karla Mücadele konusunda müthiş bir özveri ile koordinasyon sağladı.

Bu göz ardı edilemeyecek bir gerçek. Tüm illerde yollar kapanırken, özellikle metropol  şehirlerde aksaklıklar yaşanırken Çok şükür bu yapılan koordineli çalışma ile birlikte herhangi bir sorun yaşanmadı. Vel hasıl sayın Valimiz Afyonkarahisar İçin yapacağı ne varsa bırakın elini taşın altına koymayı, adeta gövdesini koyuyor. Biz tüm bunlara rağmen sayın valimizi sırf muhalefet olsun diye eleştirmeye kalkarsak yada eleştirirsek, büyük bir vicdansızlığa imza atmış oluruz. O nedenle öncelikle ne demişler “iğneği kendimize çuvaldızı başkasına” demiş atalarımız.

Sayın Valimiz Allah var, spordan, tarihe, turizmden, gastronomiye, sokak sağlıklaştırmasından, vizyon projelere kadar kısacası her alanda  başarılı bir çalışma yürütüyor. O nedenle sezar’ın hakkını sezar’a teslim etmek lazım. Sevgiyle kalın…

Salı 29.4 ° / 17.8 °