İsmail Ögeday


Sözün bittiği yer

Afyonkarahisar bu zamana kadar inanın, ömründe görmediği yatırımlarla tanıştı…


Bunlardan benim gözümde en önemli olanı tabii ki Gizemli Şehir Afyonkarahisar’ın tarihine yöne veren Frig Vadisi destinasyon projesiydi. Çok şükür Sayın Valimiz Gökmen Çiçek sayesinde yapılamaz, dokunulamaz denilen bu bölge de muhteşem yatırımlar ve hizmetler yapıldı.

Sonunda bu bölge hak ettiği konuma Sayın Valimiz Gökmen Çiçek sayesinde kavuştu. Bir diğer konu Kadın Kültür Evleri yine Sayın Valimiz Gökmen Çiçek sayesinde kadınlarımız kendi ayakları üzerinde durmayı, mücadeleyi ve başarıyı yakaladı.

Buna benzer diğer bir örnek yıllardır benim de memleketim olan, Sultandağı’na bu zamana kadar vizyon proje anlamında Sultandağı'nın gizemini ön plana çıkaracak, bir proje sayın Valimiz Gökmen Çiçek gelinceye kadar yapılmamıştı, inanın onun sayesinde Sultandağı Selçuklu eserlerinin bulunduğu alan gizeminden kurtulup kendini açığa çıkardı.

Yine Şuhut Bin inler projesi hakikaten en önemli projelerden birisi ki, inşallah orası da kısa zamanda hak ettiği değere kavuşur. Bu alanda da Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’in güzel bir projesi vardı. İnşallah yerine gelen Valimiz yarım kalan bu projeyi devam ettirir. Temennimiz en azından şuydu ki Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’in başlattığı projeler Valimiz buradayken tamamlansaydı.

Ya da Sayın Valimiz Gökmen Çiçek en azından yarım kalan projelerini tamamlayıncaya kadar Afyonkarahisar’da kalsaydı. Ama ne diyelim sağlık olsun, hayırlısı neyse o olsun demekten öteye geçemiyoruz. Biz Afyonkarahisarlıları üzen tek şey, elimizde bulunan değerin kıymetini ancak gidince anlıyoruz. Maalesef bu böyle, varken kıymet bilinmiyor,

Sayın Bakan Mehmet Özhaseki’nin Valimiz Gökmen Çiçek’i Kayseri Valisi olarak görmek istemesi elbette Kayseri açısından ve Sayın Valimiz Gökmen Çiçek açısından, önemli bir değer. Fakat bizi üzen tarafı, neden görev süresi doluncaya kadar burada kalmaması. Evet Sayın Valimiz adına verilen veda yemeğinde yapılan konuşmalarda herkes hüznünü dile getirdi.

Fakat hiçbir Milletvekilimiz, Bürokratımızda biz valimizi şu an için vermeyiz, gitmesine izin vermeyiz daha burada yapacak çok işi var demedi, diyemedi . Ben bunun zor bir durum, ya da imkânsız bir durum olduğunu şahsen düşünmüyorum. Engellenebilirdi aslında, mutlaka Devlette devamlılık esastır o da bir gerçek söylenecek çok şey var aslında ama ne diyelim biz Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’ten fazlasıyla ve ziyadesiyle memnunduk, Allah’ta ondan memnun olsun inşallah. Sevgiyle kalın…

Milletvekili Olgun sert iddialara yanıt verecek mi?

Yunus timleri yine geçit vermedi

Dinar'da kaza meydana geldi 7 kişi yaralandı

İyi Parti Milletvekili Olgun’un meclis odasına yakışmayan davranışı!

Afyonkarahisar'da Narkotik Suçlarla Mücadele: 3 şahıs yakalandı

Afyon Polisi Huzur 03 uygulamalarını başarıyla yürüttü

Günübirlik kiralanan evlere denetim

BAŞKAN ZEYBEK’TEN TOOG GÜZEL SÜRPRİZ!

İyi Parti’de deprem etkisi Saffet Acar adaylıktan çekildi

MHP’de şok istifa!

Eğlencemiz Hüzne Dönüşmesin

Bu gelenek Taşoluk Kasabası'nda yüzyıllardır devam ediyor

Başkan Çöl: "Sizi yürekten kutluyorum"

Hsv Hamburg Emirdağ Futbol Okulu'ndan, Koyuncu'ya ziyaret

Suçıkan Park Tesisleri'nde ki yenilikler göz kamaştırıyor

Jandarma komutanından veda ziyareti

Dinar Belediyesi GES projesini tamamladı

Belediye Başkanı Dr. Çöl'ün oğlundan gururlandıran sonuç

Başkan Taylan yatırımların desteklenmesi konusunu değerlendirdi

Çobanlar'da bayram temizliği

 • BIST 100

  8039,18%0,48
 • DOLAR

  27,17% 0,10
 • EURO

  28,97% 0,06
 • GRAM ALTIN

  1684,43% 0,61
 • Ç. ALTIN

  2771,39% 0,56
Cuma 27.3 ° / 14.4 °
Cumartesi 27 ° / 14 °
Pazar 28.1 ° / 14.5 °