Sandıklı’ya Mobil Atık Getirme Merkezleri kuruldu

Dazkırı’da altyapı ve üst çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

Başkan Koyuncu: “Sözleri seçim için değil hizmet için verdik”

Sandıklı Eğitim Çalıştayı gerçekleşti

Ak Parti Heyeti’nden Başkan Çöl’e ziyaret

Kurtuluşun Karargâhı Şuhut’tan Ankara’ya gezisi tamamlandı

Emirdağ Belediyesi araç filosuna 2 temizlik aracı daha ekledi

Başkan Sarı: “Halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor”

Başkan Karaman: “İlçemizin dört tarafını modern yollara kavuşturuyoruz”

Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi yatırımları hayata geçiyor

 • BIST 100

  2.408%1,56
 • DOLAR

  17,2290% 0,08
 • EURO

  17,5924% 0,25
 • GRAM ALTIN

  963,66% 0,10
 • Ç. ALTIN

  1590,039% 0,10

Tarihi eser kaçakçılarına jandarmadan suçüstü

Ak Parti Afyonkarahisar’a genç ve çalışkan il koordinatörü

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’den İnternet Medya Birliği ve AFİHAD’a ziyaret

Motokros Şampiyonası’nda 100. yılda büyük coşku

LGS sınavına girecek öğrenciler dikkat!

DEAŞ Terör Örgütü üyesi Afyon’da yakalandı

Suç makinası 6 kişi yakalandı

Afyon Emniyeti kaçakçılığa geçit vermedi

Afyonkarahisar’ın ilk kadın valisi atandı

Cengiz Üstün ipi göğüsledi


İsmail Ögeday


Sözün bittiği yer

Afyonkarahisar bu zamana kadar inanın, ömründe görmediği yatırımlarla tanıştı…


Bunlardan benim gözümde en önemli olanı tabii ki Gizemli Şehir Afyonkarahisar’ın tarihine yöne veren Frig Vadisi destinasyon projesiydi. Çok şükür Sayın Valimiz Gökmen Çiçek sayesinde yapılamaz, dokunulamaz denilen bu bölge de muhteşem yatırımlar ve hizmetler yapıldı.

Sonunda bu bölge hak ettiği konuma Sayın Valimiz Gökmen Çiçek sayesinde kavuştu. Bir diğer konu Kadın Kültür Evleri yine Sayın Valimiz Gökmen Çiçek sayesinde kadınlarımız kendi ayakları üzerinde durmayı, mücadeleyi ve başarıyı yakaladı.

Buna benzer diğer bir örnek yıllardır benim de memleketim olan, Sultandağı’na bu zamana kadar vizyon proje anlamında Sultandağı'nın gizemini ön plana çıkaracak, bir proje sayın Valimiz Gökmen Çiçek gelinceye kadar yapılmamıştı, inanın onun sayesinde Sultandağı Selçuklu eserlerinin bulunduğu alan gizeminden kurtulup kendini açığa çıkardı.

Yine Şuhut Bin inler projesi hakikaten en önemli projelerden birisi ki, inşallah orası da kısa zamanda hak ettiği değere kavuşur. Bu alanda da Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’in güzel bir projesi vardı. İnşallah yerine gelen Valimiz yarım kalan bu projeyi devam ettirir. Temennimiz en azından şuydu ki Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’in başlattığı projeler Valimiz buradayken tamamlansaydı.

Ya da Sayın Valimiz Gökmen Çiçek en azından yarım kalan projelerini tamamlayıncaya kadar Afyonkarahisar’da kalsaydı. Ama ne diyelim sağlık olsun, hayırlısı neyse o olsun demekten öteye geçemiyoruz. Biz Afyonkarahisarlıları üzen tek şey, elimizde bulunan değerin kıymetini ancak gidince anlıyoruz. Maalesef bu böyle, varken kıymet bilinmiyor,

Sayın Bakan Mehmet Özhaseki’nin Valimiz Gökmen Çiçek’i Kayseri Valisi olarak görmek istemesi elbette Kayseri açısından ve Sayın Valimiz Gökmen Çiçek açısından, önemli bir değer. Fakat bizi üzen tarafı, neden görev süresi doluncaya kadar burada kalmaması. Evet Sayın Valimiz adına verilen veda yemeğinde yapılan konuşmalarda herkes hüznünü dile getirdi.

Fakat hiçbir Milletvekilimiz, Bürokratımızda biz valimizi şu an için vermeyiz, gitmesine izin vermeyiz daha burada yapacak çok işi var demedi, diyemedi . Ben bunun zor bir durum, ya da imkânsız bir durum olduğunu şahsen düşünmüyorum. Engellenebilirdi aslında, mutlaka Devlette devamlılık esastır o da bir gerçek söylenecek çok şey var aslında ama ne diyelim biz Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’ten fazlasıyla ve ziyadesiyle memnunduk, Allah’ta ondan memnun olsun inşallah. Sevgiyle kalın…Perşembe 29.5 ° / 14.9 °
Cuma 29.1 ° / 15.9 °
Cumartesi 30.8 ° / 15.7 °